Personalizuota mada

>
>
Personalizuota mada

Tikriausiai sutiksite – pasiūla drabužių parduotuvėse ne visada tenkina. Masinė produkcija, prasta audinių kokybė, netinkami dydžiai, specifinė mada, dažniausiai orientuota tik į jaunimą, kaina, labiau priklausanti ne nuo kokybės, o nuo prekės ženklo – visa tai vis dažniau verčia rinktis siuvėjų paslaugas.

Audinių ekspertas, parduotuvių tinklo „Šilko Tekstilė“ vadovas Gintautas Strolys teigia: „Esame įpratę matyti ir kalbėti apie grožį, spalvas, siluetus, bet dažnai pamirštame vieną svarbiausių jutiminių organų, mūsų odą. Drabužis yra antra oda. Kvėpuojantys, glostantys taurios sudėties audiniai suteikia SPA terapiją kūnui. Su jais mes gerai jaučiamės ir labiau pasitikime savimi.“

„Drabužis tai lyg namas, o audinys – tai ir šiluma, gaiva, jaukumas- tai visas mikroklimatas. Kuo audiniai bus išskirtinesni, kokybiškesni, tuo mes geriau ir jaukiau jausimės savo „namuose“.

Lietuviškos mados atstovė, gerai žinoma drabužių dizainerė Ramunė Piekautaitė pasakoja, kad pati stengiasi drabužius rinktis atsakingai ir to linki kitiems. Jos manymu, greitąją madą daugiausiai renkasi jaunimas, brandesni žmonės teikia pirmenybę kokybiškam darbui ir audiniui. Dizainerė jau ne vienerius metus bendradarbiauja su “Šilko tekstilė”.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.