Privatumo ir slapukų politika

>
Privatumo ir slapukų politika

Bendrosios nuostatos

1.1. Tai yra internetinės parduotuvės (toliau pardavėjo) bei pirkėjo šalims privalomasis dokumentas, kuris nustato pirkėjo ir pardavėjo pareigas bei atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.

1.2. Pardavėjas turi pilną teisę bet kuriuo metu keisti ar papildyti dabartines taisykles, atsižvelgdamas į LR teisės aktų pasikeitimus. Apie juos pirkėjas yra informuojamas audiniai.com internetinėje parduotuvėje. Jos pradeda galioti klientui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.

1.3. Klientui neleidžiama pateikti susiplanuoto užsakymo, jeigu jis nėra susipažinęs su bendrosiomis naudojimo taisyklėmis. Kiekvieno pirkimo metu jis patvirtina ir sutinka su jomis, o jeigu nepritaria bent daliai jų arba visoms, klientas neprivalo pateikti užsakymo elektroniniu būdu. Parduotuvė yra atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės jeigu klientas nesusipažino su jos taisyklėmis ir neatsižvelgdamas į jas patyrė nuostolius.

1.4. Elektroninėje parduotuvėje gali pirkti:

Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

2.1. Pirkėjui yra suteikiama teisė pirkti prekes šioje elektroninėje parduotuvėje pagal numatytas taisykles bendrosiose nuostatose bei kitose audiniai.com esančiose informacijos skiltyse numatyta tvarka.

2.2. Pirkėjas sudarydamas sutartį įsipareigoja susimokėti už užsisakytas prekes bei už jas atsiskaityti pagal sutartą kainą.

2.3. Pirkėjui yra suteikiama teisė atsisakyti užsakymo arba pardavimo sutarties su elektronine parduotuve, pranešus apie tai pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant užsakymą ir pageidaujamą grąžinti prekę). Tai galima atlikti ne vėliau kaip per 14 dienų (imtinai) nuo prekių gavimo datos, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti LR įstatymų numatyta tvarka.

2.4. Ankstesniajame punkte paminėtu grąžinimu galima pasinaudoti tik tokiu atveju, jeigu prekės nebuvo sugadintos ir iš esmės nepasikeitė jų išvaizdai bei ji nebuvo panaudota pagal 2.3. punkte nurodytą terminą.

2.5. Pirkėjas, pirkdamas audinai.com parduotuvėje sutinka su šiomis pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR įstatymų.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai.

3.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas pirkėjui naudotis audiniai.com el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Elektroninėje parduotuvėje užsakymus daryti galima visomis savaitės dienomis ir bet kuriuo jų metu.

3.2. Sutartis tarp pardavėjo ir pirkėjo pradeda galioti nuo užsakymo patvirtinimo.

3.3. Jeigu pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės stabilumui ir saugumui, tai pardavėjas turi teisę be perspėjimo apriboti jo galimybę naudotis audiniai.com paslaugomis.

3.4. Pardavėjas privalo gerbti pirkėjo privatumą bei jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą elektroninėje parduotuvėje.

3.5. Pardavėjas yra įpareigotas pristatyti pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu.

Atsiskaitymas už prekes bei jų pristatymas

4.1. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje bei suformuotame užsakyme yra nurodomos eurais, įskaitant PVM.

4.2. Už užsakytas prekes galima atsiskaityti naudojantis el. bankininkyste. Pirkėjas turi būti sudaręs el. bankininkystės sutartį su vienu iš šių institucijų: „SEB“ bankas, „Swedbank“, „Luminor“, „Nordea“ ir kt.. Pinigus pirkėjas perveda į elektroninės parduotuvės sąskaitą. Atsakomybę už duomenų saugumą ir pervedimo kokybę šiuo atveju prisiima paslaugų tiekėjas, o ne pardavėjas.

4.3. Pirkėjas įsipareigoja atsiskaityti už prekes kaip įmanoma greičiau. Pardavėjas, tik gavęs pavedimą už prekes pradės formuoti užsakymą bei apskaičiuoti galimą pristatymo terminą.

4.4. Pirkėjas, užsakymo formoje įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą su savo kontaktiniais duomenimis. Jeigu negalite prekių priimti asmeniškai arba norite jas gauti kitu adresu, tai reikia nurodyti užsakymo formoje arba elektroniniu paštu iki jų išsiuntimo.

4.5. Prekes pristato pats pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas (siuntų tarnyba/kurjeris).

4.6. Pardavėjas pirkėjui pristato prekes nustatytais terminais. Jie yra tik preliminarūs bei netaikytini tais atvejais, kai sandėlyje nėra reikiamų prekių, o pardavėjas apie tai iš anksto informuoja užsakovą. Tokiu atveju pardavėjas įsipareigoja kaip įmanoma greičiau susisiekti su pirkėju ir suderinti naujas užsakymo sąlygas.

4.7.  Pardavėjas neatsako už tai, kad užsakymas nepasiekė pirkėjo laiku, dėl pačio pirkėjo kaltės arba kitų, nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

4.8. Pirkėjas visais atvejais privalo informuoti pardavėją, jeigu siunta atvyksta pažeistoje pakuotėje arba jų turinys, kiekis ar komplektacija skiriasi. Pirkėjas privalo surašyti pastabų dėl prekių pažeidimų aktą dalyvaujant kurjeriui, o neatlikus tokių veiksmų pardavėjas neprisiima atsakomybės už patirtus nuostolius.

Prekių grąžinimas

5.1. Prekių grąžinimas vyksta LR įstatymais numatyta tvarka. Pinigai už prekes yra pervedami tik į mokėtojo nurodytą sąskaitą.

5.2. Prekės gali būti grąžintos tik tokiu atveju, jeigu buvo pastebėtas akivaizdus brokas, kitais atvejais jos nėra grąžinamos. Norėdamas grąžinti prekes pirkėjas turi vadovautis 2.3. punkte numatytomis sąlygomis bei terminais.

5.3. Prekės nėra priimamos atgal, jeigu jos nėra brokuotos arba neatitinka užsakyme nurodytų bei jų spalva ar atspalviai skiriasi dėl ekrano techninių parametrų.

5.4. Grąžinant gautą ne tą ar nekokybišką prekę, pardavėjas įsipareigoja jas priimti ir pakeisti jas analogiškomis užsakymui prekėmis. Jeigu pardavėjas tokių prekių neturi, tai pirkėjui yra sugrąžinama sumokėta suma už jas bei jų pristatymą.

5.5. Pinigai už prekes, pagal 5.2. punktą, yra grąžinami ne vėliau kaip 14 dienų nuo pačių prekių ir su jais susijusių dokumentų gavimo atgal pas pardavėją.

Duomenų apsauga

6.1. Pirkėjas yra atsakingas už pateikiamus duomenis užsakymo formoje. Jeigu dėl to pardavėjas patiria nuostolių, tai jis įgyja teisę reikalauti jų atlyginimo.

6.2. Pardavėjas visą informaciją siunčia pirkėjo užsakymo formoje nurodytais susisiekimo duomenimis.

6.3. Pirkėjas visą informaciją ir pranešimus siunčia pardavėjo nurodytais duomenimis elektroninės parduotuvės skiltyje „kontaktai“.

6.4. Atlikęs registraciją pirkėjas pats atsako už savo užsakyme pateiktus duomenis ir jų perdavimą tretiesiems asmenims.

6.5. Pardavėjas įsipareigoja saugoti pirkėjų užsakymuose nurodytus duomenis ir neperleisti jų pašaliniams ar tretiesiems asmenims.

6.6. Pardavėjas elektroninėje parduotuvėje naudoja būtinuosius, statistikos ir socialinių tinklų slapukus, kuriais kaupia pirkėjo duomenis. Pirkėjui yra suteikiama teisė jų atsisakyti pirmą kartą lankantis parduotuvėje arba pašalinti juos savo internetinėje naršyklėje. 

Slapuko pavadinimas

Paskirtis

Saugojimo trukmė

_ga

Tinklalapio „Google Analytics“ slapukai. Naudojami, kad būtų galima atskirti Interneto tinklalapio vartotojus.

Slapukai saugomi 2 metus.

_gat

Tinklalapio „Google Analytics“ slapukai. Naudojami Interneto tinklalapyje atliktų užklausų skaičiui kontroliuoti.

Slapukai saugomi 10 minučių.

    cfduid

Naudojamas atskirti neapkrėstą kompiuterį nuo apkrėsto, jungiantis iš to paties tinklo.

Slapukai saugomi 1 metus.

amplitude_idcrisp.chat

Crisp chat slapukas naudojamas puslapiuose susietuose su CloudFlare. Paskirtis spartinti puslapio užkrovimo greitį. Lankytojo duomenų nerenka.

Slapukai saugomi 10 metų.

datr

Facebook slapukas, skirtas naudotojo identifikavimui.

Slapukai saugomi 2 metus.

Fr, sb

Facebook slapukas, leidžiantis Facebook socialiniam tinklui rodyti reklamą.

3 mėnesiai.

wd

Facebook slapukas, kuris reguliuoja Facebook puslapio dydį vartotojo ekrane.

Iki seanso pabaigos.

1P_JAR, CONSENT

Google Analytics slapukas, skirtas sesijos įgalinimui

2 metai.

_gid

Šis slapukas kaupia ir atnaujina informacija apie Jūsų lankytus tinklapio polapius. Daugiau informacijos galite rasti adresu https://cookiepedia.co.uk/cookies/_gid

Iki seanso pabaigos.

pll_language

Slapukas saugo informacija apie lankytojo pasirinkta kalbą.

1 metai.

Baigiamosios nuostatos

7.1. Pirkėjas yra atsakingas už veiksmus, kuriuos atliko naudojantis šia elektronine parduotuve. Patirtos žalos atveju, kaltoji Šalis atlygina nuketėjusiai Šaliai patirtus tiesioginius nuostolius.

7.2. Viso prekių pirkimo ir pardavimo taisyklės bei nuostatos yra sudarytos vadovaujantis LR įstatymais, teisės aktais bei jų numatyta tvarka.

7.3.  Nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų būdu, o nepavykus susitarti, sprendžiami pagal LR įstatymų numatytą tvarką.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Krepšelyje nėra produktų.